GOLARKA BRAUN 9291CC

Dostępność Mało
Ocena: 0.0
Producent: BRAUN
Gtin: 00000000007202
  • Bestseller
104800

GOLARKA BRAUN 9291 CC SERIES 9 WET&DRY

Idealnie tnie już przy pierwszym pociągnięciu.

Idealna ergonomia dla Twojej ręki. Nowa golarka Braun Series 9 została zaprojektowana w taki sposób, aby naturalnie i intuicyjnie dopasowywać się do Twojej ręki. Ergonomiczny, zaokrąglony kształt oraz idealne ułożenie interfejsu z punktami dotyku umożliwiają najlepszą obsługę w każdej sytuacji.

Całkowite ładowanie w ciągu 1 godziny. Zapewnia 50 minut golenia. Najnowocześniejsza bateria litowo-jonowa zapewnia niezawodny dopływ energii. Szybkie 5-minutowe ładowanie wystarcza na jedno golenie.

Głowica SyncroSonic - różnica, którą widać gołym okiem. Pięć wyjątkowych elementów golących. Każdy z nich jest przeznaczony do innego rodzaju zarostu. Nie pomijają włosów płasko leżących lub układających się w różnych kierunkach. Mniej pociągnięć to większy komfort dla skóry.

Dopasowanie do konturów. Wyjątkowa dokładność. Elastyczny system golenia 10.D. Niezależne i elastyczne elementy tnące, umieszczone na ruchomej głowicy poruszajacej się w 10 kierunkach: dzięki MicroMotion połączonym z MacroMotion golarka maksymalnie dostosowuje się do skóry, umożliwiając lepszy kontakt z nia i dokładniejsze golenie.

MacroMotion - ruchoma głowica goląca bez trudu nawiązuje maksymalny kontakt z konturem twarzy na większych powierzchniach.

Stworzona do warunków ekstremalnych. Trwała i do 100% wodoodporna. Możliwość płukania pod bieżącą wodą. Golarkę Braun Series 9 można zanurzyć w wodzie na głębokość do 5 metrów. Oznacza to, że istnieje pełna możliwość mycia i można ją wygodnie spłukiwać pod bieżącą wodą, co ułatwia czyszczenie.

Można używać na mokro i na sucho lub pod prysznicem. Wszystkich modeli Series 9 można używać z wodą, pianką, żelem a nawet pod prysznicem. W ten sposób  zyskujesz odświeżenie i nawilżenie bez najmniejszego uszczerbku dla jakości golenia.

Jak spod igły każdego ranka. Baza Clean&Charge to jedyne na rynku urządzenie o 5-funkcyjnym działaniu wykorzystujące roztwór na bazie alkoholu. Za dotknięciem przycisku zapewnia ładowanie, higiencizne czyszczenie, smarowanie, wybór programu i suszenie. Dzięki temu Twoja golarka Braun Series 9 jest jak nowa każdego dnia.

2 lata gwarancji

    Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
    Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu
    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Akceptuję