Robot sprzątający Dreame L10s Pro

Dostępność Mało
Ocena: 0.0
Producent: Dreame
239900
Oblicz ratę

Robot sprzątający Dreame Bot L10s Pro

Dzięki Dreame Bot L10s Pro nie musisz tracić czasu na uciążliwe sprzątanie. Robot odkurza i myje podłogi, a dzięki sile ssania 5300 Pa dokładnie usuwa uporczywe zanieczyszczenia. Pozwala dostosować jego działanie do własnych potrzeb dzięki 4 dostępnym poziomom ssania i 3 poziomom ilości wody. Nawigacja LiDAR sprawia, że bez problemu odnajdzie się w Twoim domu, a akumulator o pojemności 5200 mAh odpowiada za długi czas pracy. Jego obsługę ułatwiają aplikacja i komendy głosowe, robot rozpoznaje także dywany i automatycznie zwiększa siłę ssania.

 

Żaden brud nie umknie jego uwadze

Robot sprzątający Dreame Bot L10s Pro radzi sobie z różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Wyróżnia się siłą ssania 5300 Pa, co pozwala usunąć nawet bardzo uporczywy brud. Co więcej, gumowy wałek szczotki dokładnie zbiera zanieczyszczenia, również te zalegające we włóknach dywanu i zapobiega wplątywaniu się włosów.

 

Mopuje podłogi

Dreame Bot L10s Pro sprawi, że podłogi w Twoim domu będą lśniły czystością. Urządzenie posiada zbiornik na wodę o pojemności 190 ml i 2 nakładki mopujące, obracające się z wysoką prędkością. Oprócz tego nakładki zostaną uniesione na wysokość 7 mm podczas powrotu do stacji ładowania, dzięki czemu masz pewność, że zanieczyszczenia nie trafią na podłogę.

 

Dostosuj jego działanie do własnych potrzeb

Dedykowana aplikacja Dreamehome pozwoli Ci dopasować pracę robota do własnych upodobań. Z jej poziomu wybierzesz 1 z 4 dostępnych poziomów ssania i 3 poziomów ilości wody. Co więcej, inteligentnie rozpoznaje dywany i wykładziny, automatycznie zwiększając siłę ssania do 5300 Pa. Świetnie sprawdzi się w przypadku właścicieli zwierząt. Ponadto unosi nakładki mopujące, by uniknąć zamoczenia dywanu.

 

Swobodnie porusza się po Twoim domu

Robot sprzątający Dreame L10s Pro wyposażono w inteligentny system nawigacji LiDAR, dzięki czemu w krótkim czasie potrafi przeskanować mieszkanie i stworzyć jego mapę, w rezultacie planując optymalną trasę czyszczenia. Znajdzie swoje zastosowanie zarówno w mniejszych, jak i większych mieszkaniach. Ponadto zastosowanie czujnika przeszkód pozwala urządzeniu je omijać (do 7 mm). Co więcej, L10s Pro jest chroniony przed uszkodzeniem, na przykład upadkiem ze schodów.

 

Zdalne sterowanie

Dla jeszcze większej swobody użytkowania robotem możesz sterować na odległość z poziomu aplikacji Dreamehome. Pozwala ona ustawić wirtualną ścianę, strefy zakazane czy włączyć sprzątanie wybranego przez Ciebie pomieszczenia. To nie koniec! Dreame L10s Pro obsługuje sterowanie głosowe – za pomocą krótkich komend możesz rozpocząć, zatrzymać lub zakończyć czyszczenie. Urządzenie jest kompatybilne z Amazon Alexa, Siri i Google Assistant.

 

W zestawie

 • robot
 • szczotka główna
 • uchwyt na mopa x2
 • nakładki mopujące x2
 • zbiornik na kurz
 • stacja ładowania
 • szczoteczka do czyszczenia
 • kabel zasilania
 • szczotka boczna
 • zbiornik na wodę
 • instrukcja obsługi

Specyfikacja:

 

Robot

Producent Dreame
Model L10s Pro
Kolor czarny
Pojemność akumulatora 5200 mAh
Pojemność zbiornika na kurz 450 ml
Pojemność zbiornika na wodę 190 ml
Siła ssania max. 5300 Pa
Moc znamionowa 60 W
Maksymalna moc wyjściowa <20dBm
Nawigacja LiDAR
Unoszenie nakładek mopujących Tak, na wysokość do 7 mm
Pokonywanie przeszkód Do 7 mm
Czas ładowania około 6 godzin
Aplikacja Dreamehome
Sterowanie głosowe Amazon Alexa, Siri, Google Assistant
Wymiary 350 x 350 x 97 mm
Waga 3.7 kg
Częstotliwość pracy 2400-2483.5 MHz

 

Stacja ładowania

Znamionowa moc wejściowa 100-240V ~50/60 Hz 0.5A
Znamionowa moc wyjściowa 19.8V = 1A
  Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
  Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu