Dron DJI Inspire 3

Dostępność Brak
Ocena: 0.0
Producent: DJI
7319900

12DJI/Inspire3/1

DJI Inspire 3 Master the Unseen

Przenieś powietrzną kinematografię na nowy poziom. DJI Inspire 3 to profesjonalny dron z kamerą 8K, który może sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających twórców. System transmisji DJI O3 Pro pozwala przesyłać wideo na odległość do 8 km, a pozycjonowanie RTK zapewnia dokładność do centymetra. Do dyspozycji masz także zaawansowane tryby Waypoints Pro i Spotlight Pro. DJI Inspire 3 wyróżnia się czasem lotu do 28 minut i został wyposażony w zintegrowaną kamerę FPV. Oferuje również nową kamerę X9-8K Air, która pozwala nagrywać filmy 8K. Dron jest też kompatybilny z innymi urządzeniami z ekosystemu DJI PRO.

12DJI/Inspire3/2

Nowa, lepsza konstrukcja

Ulepszony design DJI Inspire 3 w pełni stawia na aerodynamikę, co przekłada się na większą płynność lotu. Nowy dron wyróżnia się także czasem pracy do 28 minut i większą prędkością nurkowania nawet 10 m/s. W porównaniu z poprzednikiem zwiększono również prędkość wznoszenia i opadania (z 6 m/s i 4 m/s do 8 m/s). Kamera FPV, anteny pozycjonujące, gniazdo karty pamięci i czujniki wizyjne zostały zintegrowane z ramą urządzenia, ulepszono też klasyczną, przekształcalną konstrukcję znaną z serii Inspire. Całkowicie nowy design obsługuje struktury 360° Pan i Tilt Boost, dzięki czemu gimbal pozwala na nagrywanie pod kątem 80° w górę przy opuszczonym podwoziu.

12DJI/Inspire3/3

Technologia pozycjonowania RTK

Dron wykorzystuje pozycjonowanie RTK, które wyróżnia się wysoką precyzją i dokładnością do centymetra. Dzięki temu umożliwia stabilniejszy lot i prostsze planowanie tras. Anteny RTK o nowej konstrukcji zostały wbudowane w ramę drona, co pozwala używać wszystkich trzech typów GNSS, czyli GPS, BeiDou i Galileo. Takie rozwiązanie zapewnia również większą odporność na zakłócenia. Nie musisz też instalować żadnych dodatkowych modułów. Aby uzyskać precyzyjne pozycjonowanie, wystarczy aktywować sieć RTK lub skonfigurować swoją stację mobilną D-RTK 2 (w sprzedaży oddzielnie).

12DJI/Inspire3/4

Planuj trasy lotu z Waypoint Pro

Funkcja Waypoint Pro z nowymi trybami 3D Dolly i Repeatable Routes pozwoli Ci wygodnie planować trasy lotu i wykonywane ujęcia. Ciesz się innowacyjnym, zautomatyzowanym doświadczeniem nagrywania i bez trudu twórz nawet najbardziej złożone materiały wideo! Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się zarówno w wypadku twórców działających solo, jak i większych ekip. Tryb Repeatable Routes sprawia, że dron automatycznie leci po ustalonej trasie, zachowując ustawienia takie jak wysokość, prędkość czy parametry kamery. Tryb 3D Dolly pozwala symulować pracę cablecamów czy dźwigów, ale jest wolny od ich ograniczeń.

12DJI/Inspire3/5

Niezawodne śledzenie obiektów z trybem Spotlight Pro

Tryb Spotlight Pro jest już znany z DJ Inspire 2 w wypadku DJI Inspire 3 został jednak znacznie ulepszony. Dzięki temu twórcy działający w pojedynkę zyskują jeszcze większą swobodę i mnóstwo ciekawych możliwości! Zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego sprawiają, że dron może automatycznie rozpoznawać i śledzić obiekty na przykład ludzi, pojazdy lub łodzie. Teraz tworzenie złożonych ujęć staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej! Do dyspozycji masz także 2 tryby Spotlight Pro Free i Follow.

12DJI/Inspire3/6

Wykrywa i omija przeszkody

DJI Inspire 3 został wyposażony w 9 czujników wizyjnych, które pozwalają na wielokierunkowe wykrywanie przeszkód. Co więcej, po raz pierwszy cztery ramiona do lądowania mają wbudowane kamery typu fisheye, które umożliwiają między innymi unikanie przeszkód ze strony ramy drona, gdy podwozie jest podniesione. Dostępna jest też nowa funkcja, dzięki której możesz niezależnie włączać lub wyłączać poziome, dolne i górne wykrywanie obiektów. Pozwala ona również na ręczną regulację zakresu alarmu o przeszkodach. Teraz bez trudu dostosujesz drona do wymagań określonego scenariusza!

12DJI/Inspire3/7

Najwyższa jakość obrazu

X9-8K Air to nowa, lekka, pełnoklatkowa kamera z 3-osiowym gimbalem, która została stworzona specjalnie dla DJI Inspire 3. Oferuje Dual Native ISO i ponad 14 stopni zakresu dynamiki, jest też kompatybilna z wybranymi obiektywami DL. Co więcej, DJI CineCore 3.0 pozwala nagrywać filmy do 8K/25FPS CinemaDNG i 8K/75FPS Apple ProRes RAW, DJI Cinema Color System gwarantuje wiernie odwzorowane kolory, a tryb S&Q umożliwia kręcenie pełnoklatkowych wideo do 4K/120FPS ProRes RAW bez konieczności kadrowania. DJI Inspire 3 został również wyposażony w kamerę FPV z 1/1,8-calową matrycą i polem widzenia DFOV 161°, która świetnie sprawdzi się i w dzień, i w nocy.

12DJI/Inspire3/8

Profesjonalna aparatura DJI RC Plus

Wchodząca w skład zestawu aparatura sterująca DJI RC Plus została wyposażona w 7-calowy ekran o jasności 1200 nitów. Dzięki temu zapewnia jasny, wyraźny obraz nawet w słoneczne dni. Oferuje również port wyjściowy HDMI, a także wygodne w użyciu pokrętła i przyciski, których funkcje możesz dostosować do swoich potrzeb i przyzwyczajeń. Jej czas pracy sięga 3,3 godziny, istnieje jednak możliwość wydłużenia go do około 6 godzin za pomocą zewnętrznego akumulatora WB37 (w sprzedaży oddzielnie). Dostępna jest też nowa aplikacja DJI Pilot 2 z ulepszonym interfejsem użytkownika, która pozwala w prosty sposób monitorować ekspozycję, specyfikację wideo, ogniskową i nie tylko.

12DJI/Inspire3/9

Niezawodna transmisja wideo DJI O3 Pro

DJI Inspire 3 obsługuje zaawansowany system transmisji DJI O3 Pro, który zapewnia zasięg do 8 km w trybie Single Control, a do 6,4 km w trybie Dual-Control. Sprawia też, że zarówno kamera FPV, jak i kamera z gimbalem mogą mogą przesyłać wideo 1080p/60FPS z niskim opóźnieniem około 90 ms. Po raz pierwszy masz również możliwość korzystania z transmisji na żywo w rozdzielczości 4K/30FPS na odległość maksymalnie 3 km. To jednak nie wszystko Inspire 3 oferuje także znacznie lepsze doświadczenie podwójnej kontroli (w porównaniu ze swoim poprzednikiem). Teraz dwie aparatury mogą niezależnie odbierać transmisje na żywo i sterować dronem, dzięki czemu pilot i operator gimbala są w stanie pracować w różnych miejscach na planie filmowym.

12DJI/Inspire3/10

Kompatybilność z ekosystemem DJI PRO

Nowy Inspire 3 jest kompatybilny z wieloma urządzeniami z ekosystemu DJI PRO. DJI High-Bright Remote Monitor może pełnić rolę drugiego kontrolera i pozwala wygodnie odbierać transmisje na żywo, a nawet sterować ostrością i gimbalem (po podłączeniu uchwytów Ronin 4D Hand Grips). Dron doskonale współpracuje również z DJI Three-Channel Follow Focus i DJI Master Wheels. Wyróżnia go także kompatybilność z DJI Transmission. Dzięki temu możesz przesyłać obraz na żywo do niemal nieograniczonej liczby monitorów po prostu podłącz aparaturę DJI RC Plus do transmitera i włącz tryb Broadcast. To idealny sposób na koordynację nagrywania i poprawę wydajności pracy!

12DJI/Inspire3/11

Przydatne akcesoria w zestawie

W skład zestawu wchodzi nowy hub DJI, który umożliwia przechowywanie nawet 8 akumulatorów i szybko je ładuje. W trybie Fast pozwala naładować 2 akumulatory do 90% w około 35 minut, a 8 akumulatorów do 100% w około 160 minut. W opakowaniu znajdziesz też dysk PROSSD 1TB, który zapewnia prędkość odczytu na poziomie nawet 900 Mbps. Do dyspozycji masz także walizkę na kółkach, która ułatwi Ci transport DJI Inspire 3 z wybranymi akcesoriami. Co więcej, dedykowane dronowi akumulatory TB51 oferują funkcję automatycznego ogrzewania i obsługują hot-swapping.

12DJI/Inspire3/12

W zestawie

 • Dron DJI Inspire 3 x1
 • RC Plus (Inspire 3) x1
 • Śrubokręt z podwójnym łbem x1
 • Kabel do szybkiego przesyłania danych USB-C do USB-C x1
 • Kabel USB-C do USB-A x1
 • Inteligentny akumulator TB51 x6
 • Inteligentny hub ładujący akumulatory TB51 x1
 • Kabel AC do Inteligentnego huba ładującego TB51 x1
 • Naklejka na Inteligentny akumulator TB51 x1
 • Składane śmigła Quick-Release DJI Inspire 3 (para) x3
 • PROSSD 1TB x1
 • Walizka na kółkach Inspire 3 x1
 • Pasek RC Plus x1
 • Podpórka na talię RC Plus x1
 • Dokumenty x3
 • Kamera gimbala Zenmuse X9-8K Air x1
 • Osłona kamery gimbala Zenmuse X9-8K Air x1
 • Osłona obiektywu z mocowaniem DL x1
 • Nakładka na podstawę gimbala X9 x1
 • Pokrowiec na obiektyw (18/24/35/50mm) x1
 • Gumowe amortyzatory Gimbala Inspire 3 x2

 

Dron

Model T740
Waga Ok. 3995 g (wliczając kamerę z gimbalem, dwa akumulatory, obiektyw, PROSSD oraz śmigła)
Maks. masa startowa Ok. 4310 g
Zakres dokładności zawisu Pionowo: ±0,1 m (z pozycjonowaniem wizyjnym), ±0,5 m (z pozycjonowaniem GNSS), ±0,1 m (z pozycjonowaniem RTK)
Poziomo: ±0,3 m (z pozycjonowaniem wizyjnym), ±0,5 m (z pozycjonowaniem GNSS), ±0,1 m (z pozycjonowaniem RTK)
Dokładność pozycjonowania RTK (RTK fix) 1 cm + 1 PPM (w poziomie), 1,5 cm + 1 PPM (w pionie)
Maks. prędkość kątowa Pitch: 200°/s
Roll: 200°/s
Yaw: 150°/s"
Maks. kąt nachylenia Tryb N: 35°
Tryb S: 40°
Tryb A: 35°
Tryb T: 20°
Hamowanie awaryjne: 55°
Maks. prędkość wznoszenia 8 m/s

*Zmierzono podczas lotu w bezwietrznym środowisku, na poziomie morza, z kamerą z gimbalem i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów. Przedstawione informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia.
Maks. prędkość opadania Pionowo: 8 m/s
Pochylenie: 10 m/s

*Zmierzono podczas lotu w bezwietrznym środowisku, na poziomie morza, z kamerą z gimbalem i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów. Przedstawione informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia.
Maks. prędkość pozioma 94 km/h

*Zmierzono podczas lotu w bezwietrznym środowisku, na poziomie morza, z kamerą z gimbalem i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów. Przedstawione informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia.
Maks. pułap (nad poziomem morza) Standardowe śmigła: 3800 m
Śmigła do lotów na dużych wysokościach: 7000 m

*Zmierzono w środowisku z lekkim wiatrem, z kamerą z gimbalem i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów. Przedstawione informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia.
Maks. odporność na wiatr Start / lądowanie: 12 m/s
Podczas lotu: 14 m/s

*Zmierzono podczas lotu na poziomie morza, z kamerą z gimbalem i obiektywami przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów. Przedstawione informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia.
Maks. czas zawisu Ok. 25 min

*Zmierzono w trakcie zawisu w bezwietrznym środowisku, na poziomie morza, z kamerą z gimbalem i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów, z podniesionym podwoziem, podczas nagrywania wideo 4K/24FPS H.264 (S35), do momentu, gdy poziom naładowania akumulatora spadł do 0%. Przedstawione informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Należy zapoznać się z rzeczywistymi wartościami w aplikacji.
Maks. czas lotu Ok. 28 min
Ok. 26 min

*Zmierzono podczas lotu do przodu ze stałą prędkością 36 km/h, w bezwietrznym środowisku, na poziomie morza, z kamerą z gimbalem i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów, podczas nagrywania wideo 4K/24FPS H.264 (S35) do momentu, gdy poziom naładowania akumulatora spadł do 0%. Przedstawione informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Należy zapoznać się z rzeczywistymi wartościami w aplikacji.
Model silnika DJI 3511s
GNSS GPS + Galileo + BeiDou
Model śmigła Standardowe śmigła: DJI 1671
Śmigła do lotów na dużych wysokościach: DJI 1676
Temperatura pracy Od -20°C do 40°C (od -4°F do 104°F)
Przekątna Podwozie podniesione: 695 mm
Podwozie opuszczone: 685 mm
Wymiary (w trybie Travel) Wysokość: 176 mm
Szerokość: 709,8 mm
Długość: 500,5 mm

 

Kamera z gimbalem

Matryca Pełnoklatkowa matryca CMOS 35 mm
Maks. rozdzielczość Zdjęcia: 8192x5456
Wideo: 8192x4320
Rozdzielczość wideo Sprawdź szczegółową listę
Obsługiwane obiektywy Obiektyw DL 18 mm F2.8 ASPH
Obiektyw DL 24 mm F2.8 LS ASPH
Obiektyw DL 35 mm F2.8 LS ASPH
Obiektyw DL 50 mm F2.8 LS ASPH
Format zdjęć JPG, DNG
Format wideo MOV, CinemaDNG
Tryby pracy Capture, Record, Playback
Tryby ekspozycji P, A, S, M
Rodzaj migawki Elektroniczna migawka
Prędkość migawki 8-1/8000 s
Balans bieli AWB
MWB (2000K-10000K)
Zakres ISO Zdjęcia: ISO: 100-25600
Filmy: EI: 200-6400
Anti-flicker Tryb Capture: Auto, 50 Hz, 60 Hz, OFF
Zakres wibracji kątowych Zawis: ±0,002°
Lot: ±0,004°
Sposób montażu Szybki montaż (Quick release)
Zakres mechaniczny Tilt: Od -128° do 110° (podwozie opuszczone), od -148° do 90° (podwozie podniesione)
Roll: od -90° do 230°
Pan: ±330°
Zakres kontroli Tilt (podwozie opuszczone): Przed rozszerzeniem limitu wychylenia gimbala: od -90° do 30°, po rozszerzeniu limitu wychylenia gimbala: od -115° do 100°
Tilt (podwozie podniesione): Przed rozszerzeniem limitu gimbala: od -90° do 30°, po rozszerzeniu limitu gimbala: od -140° do 75°
Roll: ±20°
Pan: ±300°
Maks. prędkość kontroli Z DJI RC Plus:

Tilt: 120°/s
Roll: 180°/s
Pan: 270°/s

Z DJI Master Wheels:

Tilt: 432°/s
Roll: 432°/s
Pan: 432°/s
Waga Ok. 516 g (bez obiektywu)

 

Transmisja wideo

System transmisji wideo O3 Pro
Jakość podglądu na żywo Kamera FPV: do 1080p/60FPS
Kamera z gimbalem: do 1080p/60FPS, 4K/30FPS
Maks. bitrate wideo podczas transmisji na żywo 50 Mbps
Maks. zasięg transmisji Tryb Single Control:

Kamera FPV: ok. 15 km (FCC), 8 km (CE / SRRC / MIC)
Kamera z gimbalem (transmisja wideo 1080p/60FPS): ok. 13 km (FCC), 7 km (CE / SRRC / MIC)
Kamera z gimbalem (transmisja wideo 4K/30FPS): ok. 5 km (FCC), 3 km (CE / SRRC / MIC)

Tryb Dual-Control:

Kamera FPV: ok. 12 km (FCC), 6,4 km (CE / SRRC / MIC)
Kamera z gimbalem (transmisja wideo 1080p/60FPS): ok. 11,2 km (FCC), 5,6 km (CE / SRRC / MIC)
Kamera z gimbalem (transmisja wideo 4K/30FPS): ok. 4 km (FCC), 5,6 km (CE / SRRC / MIC)

*Zmierzono w środowisku zewnętrznym wolnym od przeszkód i zakłóceń, z kamerą z gimbalem i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów. Powyższe dane pokazują najdalszy zasięg komunikacji dla lotów w jedną stronę, bez powrotu, w ramach każdego standardu. Podczas lotu należy zwracać uwagę na powiadomienia w aplikacji.
Najniższe opóźnienie Kamera FPV: 90 ms
Kamera z gimbalem: 90 ms

*Najniższe opóźnienie dla kamery z gimbalem zmierzono podczas nagrywania filmu 4K/60FPS ProRes RAW. Najniższe opóźnienie kamery FPV zmierzono przy silnych sygnałach transmisji wideo.
Częstotliwość robocza 2,4000-2,4835 GHz
5,150-5,250 GHz (CE: 5,170-5,250 GHz)
5,725-5,850 GHz

*W niektórych krajach i regionach częstotliwości 5,1 GHz i 5,8 GHz są zabronione lub częstotliwość 5,1 GHz jest dozwolona tylko do użytku wewnętrznego. Należy zapoznać się z lokalnymi przepisami.
Moc nadajnika (EIRP) 2,4 GHz: < 33 dBm (FCC), < 20 dBm (CE / SRRC / MIC)
5,1 GHz: < 23 dBm (CE)
5,8 GHz: < 33 dBm (FCC), < 30 dBm (SRRC), < 14 dBm (CE)

 

Akumulator

Model Inteligentny akumulator TB51
Pojemność 4280 mAh
Napięcie nominalne 23,1 V
Typ Li-ion
Skład chemiczny LiCoO2
Energia 98,8 Wh
Waga Ok. 470 g
Temperatura pracy Od -20°C do 40°C (od -4°F do 104°F)
Temperatura ładowania Od - 20°C do 40°C (od -4°F do 104°F)

*Jeśli temperatura akumulatora spadnie poniżej 10°C (50°F), uruchomiona zostanie funkcja automatycznego ogrzewania. Ładowanie w temperaturach poniżej 0°C (32°F) może skrócić żywotność akumulatora.
Maks. moc ładowania 411 W
Ładowanie przez drona Nie jest obsługiwane

 

Hub do ładowania

Wejście 100-240 V AC, maks. 8 A
Wyjście 26,4 V, 7,8 A
Całkowita znamionowa moc wyjściowa 476 W, wliczając szybkie ładowanie 65 W PD (port USB-C)
Czas ładowania Tryb Fast: ok. 35 min do 90%
Tryb Standard: ok. 55 min do 100%
Tryb Silent: ok. 80 min do 100%

*Przetestowano w temperaturze pokojowej 25°C (77°F) i w dobrze wentylowanym otoczeniu. W trybie Fast każda para akumulatorów jest sekwencyjnie ładowana do 90%, a następnie osiem akumulatorów jest ładowanych razem do 100%.
Temperatura ładowania Od -20°C do 40°C (od -4°F do 104°F)
Waga Ok. 1680 g

 

Karta pamięci

Rodzaj karty pamięci DJI PROSSD 1TB

 

System czujników

Przedni Zakres pomiaru: 1,5-48 m
Efektywna prędkość wykrywania: ≤ 15 m/s
Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie, 103° w pionie (podwozie podniesione), 72° w poziomie, 103° w pionie (podwozie opuszczone)
Tylny Zakres pomiaru: 1,5-48 m
Efektywna prędkość wykrywania: ≤ 15 m/s
Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie, 103° w pionie
Boczny Zakres pomiaru: 1,5-42 m
Efektywna prędkość wykrywania: ≤ 15 m/s
Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie, 85° w pionie
Górny Zakres pomiaru: 0,2-13 m
Efektywna prędkość wykrywania: ≤ 6 m/s
Pole widzenia (FOV): 100° z przodu i z tyłu, 90° z lewej i z prawej strony
Dolny Zakres pomiaru: 0,3-18 m
Efektywna prędkość wykrywania: ≤ 6 m/s
Pole widzenia (FOV): 130° z przodu i z tyłu, 160° z lewej i z prawej strony
Środowisko pracy Przedni, tylny, lewy, prawy i górny: powierzchnie o wyraźnych wzorach i odpowiednie oświetlenie (luksy > 15)
Dolny: powierzchnie o wyraźnych wzorach i współczynniku odbicia rozproszonego > 20% (np. ściany, ludzie, drzewa); odpowiednie oświetlenie (luksy > 15) Wykrywanie przeszkód jest wyłączone, gdy podwozie jest w trakcie podnoszenia lub opuszczania.
Zasięg pomiaru czujnika podczerwieni ToF 0-10 m

 

Aparatura sterująca

Model RM700B
Czas pracy Wbudowane akumulatory: ok. 3,3 h
Wbudowane akumulatory + zewnętrzny akumulator: ok. 6 h
Częstotliwość robocza 2,4000-2,4835 GHz
5,725-5,850 GHz

*W niektórych państwach i regionach częstotliwości 5,1 GHz i 5,8 GHz są zabronione lub częstotliwość 5,1 GHz jest dozwolna tylko do użytku wewnętrznego. Należy sprawdzić lokalne przepisy.
Port wyjściowy wideo HDMI
Zasilanie Wbudowane akumulatory lub akumulator zewnętrzny
Skoordynowana praca Obsługuje podwójne sterowanie i koordynację pracy wielu operatorów.
Pobór mocy 12,5 W
Temperatura pracy Od -20°C do 50°C (od -4°F do 122°F)
Temperatura przechowywania Od -30°C do 45°C (od -22°F do 113°F) (w ciągu jednego miesiąca)
Od -30°C do 35°C (od -22°F do 95°F) (od jednego do trzech miesięcy)
Od -30°C do 30°C (od -22°F do 86°F) (od trzech miesięcy do roku)
Akumulator Wbudowany akumulator: 3250 mAh-7.2V (zestaw)
Zewnętrzny akumulator: WB37 Intelligent Battery
Protokół Wi-Fi Wi-Fi 6
Częstotliwość robocza Wi-Fi 2,4000-2,4835 GHz
5,150-5,250 GHz
5,725-5,850 GHz
Moc nadajnika Wi-Fi (EIRP) 2,4 GHz: < 26 dBm (FCC), < 20 dBm (CE / SRRC / MIC)
5,1 GHz: < 26 dBm (FCC), < 23 dBm (CE / SRRC / MIC)
5,8 GHz: < 26 dBm (FCC / SRRC), < 14 dBm (CE)
Protokół Bluetooth Bluetooth 5.1
Częstotliwość robocza Bluetooth 2,4000-2,4835 GHz
Moc nadajnika Bluetooth (EIRP) < 10 dBm

 

Aplikacja

Aplikacja DJI Pilot 2

 

Kamera FPV

Pole widzenia (FOV) 161°
Rozdzielczość 1920x1080 @ 60FPS
  Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
  Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu