Silnik Hobbywing XeRun 4268SD 1900KV G3

Dostępność Brak
Ocena: 0.0
Producent: Hobbywing
64500

Silnik Hobbywing XeRun 4268SD 1900KV G3

Bezszczotkowy silnik XeRun G3 został wykonany z wysokiej klasy materiałów i wyróżnia się starannie przemyślaną konstrukcją. Wytrzymały i lekki - waży tylko 315 g. Stopień ochrony IP5X oznacza, że jest też pyłoszczelny i sprawdzi się w różnych warunkach. Doskonale nadaje się do stosowania na wydarzeniach off-road. Produkt zachwyci Cię szybkim i wydajnym działaniem. Efektywnie redukuje też gwałtowne wzrosty temperatury, zwiększając bezpieczeństwo użytkowania.

Tryb Full-sensored

Wbudowany, inteligentny układ scalony sprawia, że kiedy łączysz silnik z regulatorem z serii XR8 (brak w zestawie), identyfikacja sensora następuje szybko i bezproblemowo. Urządzenie będzie też działać w trybie Full-sensored, zapewniając większą wydajność i płynniejszą reakcję przepustnicy.

Turbo Timing - Twój sposób na zwycięstwo

Kiedy połączysz silnik z G3 z regulatorem z serii XR8, możesz korzystać z technologii Turbo Timing, która umożliwia niemal natychmiastowe zwiększenie mocy wyjściowej do maksimum. To pozwala osiągać o wiele większe prędkości. To jednak nie koniec! Używając silnika, precyzyjnie dostosujesz mechaniczny Turbo Timing w 2 kierunkach (CW/CCW) w zakresie 20-40°. Dzięki temu odpowiednio dobierzesz moc wyjściową do zróżnicowanych zastosowań. To Twój nowy sposób na zyskanie przewagi!

Bezbłędna praca

Nie obawiaj się nieprawidłowej pracy silnika. Nowa, opatentowana technologia zapewnia w zasadzie bezbłędne działanie czujnika Halla. Niezależny koder o wysokiej precyzji i prędkości zawsze wyprowadza dokładny sygnał pozycji wirnika, dzięki czemu efektywnie eliminuje zakłócenia zewnętrzne, które zazwyczaj przyczyniają się do występowania błędów sensora. Wszystko to sprawia, że silnik pracuje wydajnie i stabilnie.

Lekki i wytrzymały

Dzięki przemyślanemu designowi silnika udało się znacznie zmniejszyć jego wagę. Urządzenie waży tylko 315 g, co pozwoli Ci na wygodniejsze dostosowywanie balansu Twojego pojazdu. Co więcej, stopień ochrony IP5X oznacza, że produkt jest odporny na pył, możesz więc bez obaw stosować go w wydarzeniach typu off-road.

Płynne i wydajne działanie

Zapomnij o zjawisku niskiego rpm (efekt braku natężenia), znanym także jak ząbkowanie lub mały impuls momentu obrotowego. Silnik minimalizuje podobne problemy. Zapewnia płynne działanie również przy niskim rpm, zwiększając swoją wydajność przy niewielkich prędkościach. Udało się także zredukować temperaturę urządzenia oraz znacznie zwiększyć jego efektywność względem poprzednich modeli.

Niezawodny i trwały

Silnik został wykonany z wysokiej klasy materiałów i wyróżnia się doskonale przemyślaną konstrukcją. Aluminium 7075 oraz silikonowa uszczelka zapewniają jego wytrzymałość i pyłoszczelność. Umieszczone z przodu otwory gwintowe M3 i M4 są odpowiednie dla różnych podstaw montażowych, a pozłacane styki miedziane w kształcie litery U/90° umożliwiają łatwe i wygodne lutowanie okablowania. Silnik ma też izolację klasy R 240°C, wytrzymałe spoiwo 340°C oraz łożyska o niskim współczynniku tarcia, dzięki czemu może wytrzymać nawet ekstremalne obciążenie.

Nazwa produktu XeRun 4268 SD
Numer produktu 30401906
Skala 1:8
KV 1900
Ogniwa LiPo 2-6S
Prąd jałowy (A) 4A
Rozmiar 42 x 67.8 x 5.0 mm
Waga 315 gram
Dedykowane 1/8th Off-road
    Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
    Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu