Dostawa

Przygotowanie produktu do wysyłki i wysyłka towaru odbywa się w ciągu jednego dnia roboczego od złożenia zamówienia. W przypadku realizacji zamówienia na towar z magazynu naszego dostawcy, realizacja zamówienia może się wydłużyć do trzech dni roboczych. O opóźnieniach w realizacji wysyłki informujemy mailowo.

Potwierdzeniem wysyłki towaru jest zmiana statusu zamówienia wysyłana automatycznie, oraz indywidualnie wysłany mail z nazwą firmy kurierskiej i nr nadania paczki.

Przesyłki odbierane są z naszego magazynu w Bieruniu ul. Świerczyniecka 55c przez kuriera firmy DHL, Inpost oraz kurier gabarytowy Geis. Kurier nie ma obowiązku wnoszenia towaru.

Czas realizacji doręczenia przesyłki wynosi w zależności od firmy kurierskiej od 1 do 3 dni roboczych. Bardzo prosimy o śledzeni statusu doręczenia przesyłki i indywidualne umawianie się z kurierem doręczającym na odbiór paczki, skróci to czas doręczenia.

Odbiór osobisty jest możliwy z magazynu w Bieruniu ul. Świerczyniecka 55c po wcześniejszym złożeniu zamówienia i umówieniu się.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu