Silnik bezszczotkowy Hobbywing Xerun V10 G3 6.5T 6300KV BLACK OnRoad Spec

Dostępność Brak
Ocena: 0.0
Producent: Hobbywing
40500

Silnik bezszczotkowy Hobbywing Xerun V10 G3 6.5T 6300KV BLACK OnRoad Spec

Bezszczotkowy silnik G3 marki Hobbywing to prawdziwa, tajna broń podczas wyścigów klasy Stock! Zmodyfikowana konstrukcja nowych silników w wersjach Stock oraz Modified przekłada się na ich zmniejszoną wagą, oraz jeszcze lepszą wydajność. Dzięki optymalnemu systemowi odprowadzania ciepła nie musisz się martwić o przegrzanie silnika. Co więcej, modele Stock Spec posiadają zwiększony moment obrotowy i wartość KV odpowiednio o 4% i 16% w porównaniu do silników V10 G2 Stock Spec!

Wyjątkowo lekki

Silniki G3 Modified oraz Stock ważą odpowiednio, zaledwie 161 g i 132 g. Porównując do silnika V10 G2 ich waga została zmniejszona o około 11% i 22%! Dzięki zmniejszonej wadze kierowcy mogą bez trudu dostosowywać wyważenie swoich pojazdów.

Przemyślane rozwiązanie

W porównaniu z silnikiem V10 G2 rozmiar przedniego łożyska został powiększony aż o 26% w celu poprawny nośności. Natomiast, aby skutecznie zmniejszyć opór, rozmiar tylnych łożysk został zmniejszony o 6%. Dzięki temu rozwiązaniu praca silnika jest stabilniejsza i płynniejsza.

Precyzyjność przede wszystkim

Mechaniczny timing umożliwia dokładne i płynne regulowanie ustawień. Antypoślizgowe linie znajdujące się z tyłu silnika zapewniają stabilność wybranych podczas regulacji wartości. Z kolei wbudowany czujnik Halla w połączeniu z precyzyjnym wirnikiem gwarantuje niesamowitą liniowość pracy silnika.

Dwa rodzaje płyt końcowych

Płyty końcowe z dużymi otworami, które zastosowano w silnikach 3.5T~5.0T oraz 10.5T~21.5T gwarantują efektywne odprowadzanie ciepła z silnika przy pojazdach terenowych. Z kolei płyty końcowe z małymi otworami wykorzystane w silnikach 5.5T~8.5T skutecznie zapobiegają przedostawaniu się piasku lub innych zanieczyszczeń do wnętrza silnika, jednocześnie chroniąc go przed uszkodzeniem. Z łatwością dopasuj płyty do swoich potrzeb czy preferencji!

Efektywne odprowadzanie ciepła

Specjalnie zaprojektowana konstrukcja obudowy sprawia, że rdzeń stojana jest wystawiony na działanie powietrza, które maksymalizuje chłodzenie silnika. Duże otwory*, które znajdują się na przednich oraz tylnych płytach końcowych zapewniają doskonałe rozpraszanie ciepła z silnika. *Warto pamiętać, że silniki 5.5T~8.5T są zazwyczaj używane w pojazdach off-road, dlatego fabryczne płyty końcowe silników mają małe otwory.

Wysokiej jakości komponenty

Wysokiej jakości rdzeń stojana, odporny na wysoką temperaturę (nawet 200°C) drut z czystej miedzi oraz wirnik, najwyższej klasy łożyska o wysokiej precyzji i wytrzymałość, a także pola lutownicze z niesamowitą odpornością na prąd – wszystko to gwarantuje niezrównaną wydajność i trwałość silnika.

Łatwy w zachowaniu czystości

Dzięki zdejmowanej konstrukcji z łatwością zachowasz silnik w czystości. Co więcej, regularne czyszczenie i konserwacja pozwoli przedłużyć jego żywotność i zachować jego wydajność.

Model 30401123
Skala 1:12
Typ BL
Liczba biegów 2
KV 6300
Ilość zwojów 6.5T
Ogniwa LiPo 2S
Maksymalna moc wyjściowa 428 W
Prąd przy maks. mocy wyjściowej 107 A
O.D. 35.9 mm
Wymiary Długość – 51.2 mm, średnica wału – 3.17 mm, długość wału – 13.3 mm
Waga 150 g
Łożysko przednie D9*D4*t4
Łożysko tylne D8*D3*t4
Wirnik 5-12.5
Timing 20-50
Zastosowania 1:12 Modified Class, wyścigi On-Road
    Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
    Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu